Łączymy globalne talenty

Usługa konsultanta

Usługa konsultingowa zapewnia porady, wskazówki i wsparcie przez cały cykl życia projektu. Niezależnie od tego, czy jesteś organizacją poszukującą pracowników, masz projekt do ukończenia, czy jesteś osobą indywidualną rozważającą kolejny etap swojej karieryjesteśmy tutaj, aby pomóc. Łączymy profesjonalistów na całym świecie. “Każde pojedyncze połączenie ma znaczenie

Naszym celem jest zapewnienie wyjątkowego poziomu usług i ciężkiej pracy.

Zapewniamy specjalistyczną wiedzę i wsparcie doradcze potrzebne do pomyślnej realizacji projektu. Nasz zespół konsultantów obejmuje zróżnicowane portfolio umiejętności biznesowych, dzięki czemu zapewniamy cenny wgląd i wiedzę specjalistyczną, aby pomóc Ci w osiągnięciu pozytywnego rozwiązania.

Nasza propozycja buduje prawdziwe partnerstwo w zakresie zasobów z kluczowymi korzyściami w postaci oszczędności czasu i pieniędzy, zwiększenia różnorodności i umiejętności, zmniejszenia kłopotów i utrzymania ciągłości biznesowej.

Niezależnie od tego, czy chcesz opublikować ofertę pracy z zakresem wynagrodzenia (np. za godzinę/dzień/miesiąc/rok), czy poprosić o wycenę usługi do wykonania, jesteśmy tutaj, aby pomóc. Zapewnimy kompleksową obsługę, wspierając każdy etap pozyskiwania talentów, od wstępnego przyciągania talentów, poprzez selekcję i wdrażanie.Możesz zamieścić swoje zapytanie tutaj Aby znaleźć odpowiedniego producenta lub dostawcę dla swojego produktu, sprzętu i usługi, odwiedź ten link Zaufany komercyjny

Każda aplikacja jest wstępnie sprawdzana w celu oceny przydatności kandydata na konkretne stanowisko, na które prowadzimy rekrutację. Zobowiązujemy się do zachowania 100% zgodności. Przeprowadzamy kontrole historii zatrudnienia, kontrole referencji, przeprowadzamy rozszerzone kontrole DBS, zagraniczne kontrole policyjne (jeśli dotyczy) i wymagane obowiązkowe.

Nasza specjalistyczna wiedza i profesjonalna umiejętność dopasowywania kandydatów do wakatów pozwoliła nam zbudować ogromne zaufanie klientów. Daje nam to prawdziwą przewagę w odkrywaniu ukrytych “perełek”, a także kompetentnych specjalistów od wiedzy i informacji.

Oferujemy uczciwość i profesjonalizm oraz pełne informowanie klientów i kandydatów.

Upewnienie się, że proces obsługi jest prawidłowy, jest tak samo ważne jak wybór płyt, a zapoznanie się z tym procesem z wyprzedzeniem pomoże uniknąć kosztownych błędów.

Translate »