Łączymy globalne talenty i rynek

Rolnictwo i usługi rolnicze

Znalezienie niezawodnych i wykwalifikowanych pracowników może być wyzwaniem, zwłaszcza w przypadku prac sezonowych. Właśnie dlatego naszym celem jest zapewnienie najlepszych możliwych usług rekrutacyjnych, aby pomóc Ci pozyskać pracowników, których potrzebujesz.

Dzięki naszemu doświadczeniu możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej – rozwijaniu swojej firmy i zbieraniu plonów.

Co nas wyróżnia? Dostosowane do potrzeb pakiety rekrutacyjne pomagają naszym klientom bezpośrednio rekrutować pracowników. Pomagamy firmom w zatrudnianiu wykwalifikowanych rolników i handlowców do ich działalności rolniczej. Pomagamy również kierownikom gospodarstw, technikom i pracownikom w poszukiwaniu pracy współmiernej do ich umiejętności i doświadczenia zawodowego.

Niezależnie od tego, czy jesteś organizacją poszukującą dostawców, rekrutującą, czy osobą rozważającą kolejny etap swojej kariery, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Łączymy branżę rolniczą z globalnymi rynkami i profesjonalnymi pracownikami. “Każde pojedyncze połączenie ma znaczenie

Nasi pracownicy są ekspertami w branży. Pomagamy rolnictwu i rolnictwo firmy zatrudniające wykwalifikowanych rolników i handlowców do swojego agrobiznesu.

Oferujemy uczciwość i profesjonalizm oraz pełne informowanie klientów i kandydatów.

Niezależnie od tego, czy chcesz opublikować ofertę pracy z zakresem wynagrodzenia (np. za godzinę/dzień/miesiąc/rok) lub poprosić o wycenę usługi do wykonania, jesteśmy tutaj, aby pomóc. Zapewnimy kompleksową obsługę, wspierając każdy etap pozyskiwania talentów, od wstępnego przyciągania talentów, poprzez selekcję i wdrażanie. Możesz Opublikować swoje zapytanie tutaj Aby zarejestrować swoją organizację jako dostawcę lub znaleźć odpowiedniego producenta, dostawcę produktu, sprzętu i usługi, odwiedź ten link Trusted Commercial

Translate »