Łączymy globalne talenty

Opieka zdrowotna

Niezależnie od tego, czy jesteś organizacją poszukującą pracowników, czy osobą indywidualną rozważającą kolejny etap swojej kariery, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Łączymy się z pracownikami służby zdrowia na całym świecie, łącząc ich z organizacjami opieki zdrowotnej, które ich potrzebują, które łączą ich z pacjentami w celu zapewnienia doskonałej opieki nad pacjentami. “Każde pojedyncze połączenie ma znaczenie

Nasi pracownicy są ekspertami w branży, dostarczając rozwiązania kadrowe dla NHS i prywatnych dostawców usług medycznych, w tym lekarzy, farmaceutów, pielęgniarek, pracowników służby zdrowia, personelu medycznego i innych.

Wierzymy, że najlepszym sposobem na zapewnienie najwyższych standardów opieki nad pacjentami jest zapewnienie, że nasi utalentowani i troskliwi pracownicy służby zdrowia są szczęśliwi i dobrze wspierani, dlatego stawiamy ludzi w centrum wszystkiego, co robimy – dla nas to sprawa osobista.

Niezależnie od tego, czy chcesz opublikować ofertę pracy z zakresem wynagrodzenia (np. za godzinę/dzień/miesiąc/rok), czy poprosić o wycenę usługi do wykonania, jesteśmy tutaj, aby pomóc. Zapewnimy kompleksową obsługę, wspierając każdy etap pozyskiwania talentów, od wstępnego przyciągania talentów, poprzez selekcję i wdrażanie.Możesz zamieścić swoje zapytanie tutaj Aby znaleźć odpowiedniego producenta lub dostawcę dla swojego produktu, sprzętu i usługi, odwiedź ten link Zaufany komercyjny

Każda aplikacja jest wstępnie sprawdzana w celu oceny przydatności kandydata na konkretne stanowisko, na które prowadzimy rekrutację. Zobowiązujemy się do zachowania 100% zgodności. Przeprowadzamy kontrole historii zatrudnienia, kontrole referencji, przeprowadzamy rozszerzone kontrole DBS, zagraniczne kontrole policyjne (jeśli dotyczy) i wymagane obowiązkowe.

Nasza specjalistyczna wiedza i profesjonalna umiejętność dopasowywania kandydatów do wakatów pozwoliła nam zbudować ogromne zaufanie klientów. Daje nam to prawdziwą przewagę w odkrywaniu ukrytych “perełek”, a także kompetentnych specjalistów od wiedzy i informacji.

Oferujemy uczciwość i profesjonalizm oraz pełne informowanie klientów i kandydatów.

Upewnienie się, że proces obsługi jest prawidłowy, jest tak samo ważne jak wybór płyt, a zapoznanie się z tym procesem z wyprzedzeniem pomoże uniknąć kosztownych błędów.

Translate »