Łączymy globalne talenty

Zatrudnienie osób niepełnosprawnych

Niepełnosprawność definiuje się jako upośledzenie fizyczne lub umysłowe, które ma znaczny i długotrwały niekorzystny wpływ na zdolność danej osoby do wykonywania normalnych codziennych czynności.

Osoby niepełnosprawne mają prawo do równości, sprawiedliwości, szacunku i zrozumienia w miejscu pracy.

Niepełnosprawni pracownicy i osoby poszukujące pracy są prawnie chronieni przed dyskryminacją na mocy ustawy o równości z 2010 roku.

Niezależnie od tego, czy jesteś organizacją poszukującą pracowników, czy osobą indywidualną rozważającą kolejny etap swojej kariery, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Łączymy się z niepełnosprawnymi specjalistami na całym świecie. Pracodawcy mogą znaleźć informacje na temat rekrutacji i pomocy niepełnosprawnym. “Każde pojedyncze połączenie ma znaczenie

Wierzymy, że rekrutacja osób niepełnosprawnych oznacza przyjęcie różnorodności

Niezależnie od tego, czy chcesz opublikować ofertę pracy z zakresem wynagrodzenia (np. za godzinę/dzień/miesiąc/rok), czy poprosić o wycenę usługi do wykonania, jesteśmy tutaj, aby pomóc. Zapewnimy kompleksową obsługę, wspierając każdy etap pozyskiwania talentów, od wstępnego przyciągania talentów, poprzez selekcję i wdrażanie.Możesz zamieścić swoje zapytanie tutaj Aby znaleźć odpowiedniego producenta lub dostawcę dla swojego produktu, sprzętu i usługi, odwiedź ten link Zaufany komercyjny

Każda aplikacja jest wstępnie sprawdzana w celu oceny przydatności kandydata na konkretne stanowisko, na które prowadzimy rekrutację. Zobowiązujemy się do zachowania 100% zgodności. Przeprowadzamy kontrole historii zatrudnienia, kontrole referencji, przeprowadzamy rozszerzone kontrole DBS, zagraniczne kontrole policyjne (jeśli dotyczy) i wymagane obowiązkowe.

Nasza specjalistyczna wiedza i profesjonalna umiejętność dopasowywania kandydatów do wakatów pozwoliła nam zbudować ogromne zaufanie klientów. Daje nam to prawdziwą przewagę w odkrywaniu ukrytych “perełek”, a także kompetentnych specjalistów od wiedzy i informacji.

Oferujemy uczciwość i profesjonalizm oraz pełne informowanie klientów i kandydatów.

Upewnienie się, że proces obsługi jest prawidłowy, jest tak samo ważne jak wybór płyt, a zapoznanie się z tym procesem z wyprzedzeniem pomoże uniknąć kosztownych błędów.

Translate »