Łączymy globalne talenty

Handlowcy / Budownictwo i inżynieria

Nasze doświadczenie obejmuje usługi budowlane, inżynieryjne, mechaniczne i elektryczne, rzemieślnicze i deweloperskie. Jesteśmy jedną z największych globalnych sieci talentów technicznych, z niewiarygodną obecnością na wszystkich głównych portalach z ofertami pracy i w mediach społecznościowych, jesteśmy w stanie dostarczać szybko, bez uszczerbku dla doskonałej jakości. Niezależnie od tego, czy jesteś organizacją poszukującą dostawców, rekrutujesz, masz projekt do ukończenia, czy też jesteś osobą fizyczną rozważającą kolejny etap swojej kariery, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Pracujemy we wszystkich branżach, z firmami takimi jak rzemieślnicy, budownictwo i inżynieria. Łączymy profesjonalistów na całym świecie. “Każde pojedyncze połączenie ma znaczenie

Zapewniamy specjalistyczną wiedzę i wsparcie doradcze potrzebne do pomyślnej realizacji projektu.

Współpracujemy z klientami, aby sprostać wyzwaniom, przed którymi wszyscy wspólnie stoimy: dywersyfikacji, niedoborowi umiejętności, innowacjom, zrównoważonemu rozwojowi i celom społecznej odpowiedzialności biznesu poprzez nasze ukierunkowane na cel rozwiązanie rekrutacyjne “Build a Career”.

Niezależnie od tego, czy chcesz opublikować ofertę pracy z zakresem wynagrodzenia (np. za godzinę/dzień/miesiąc/rok), czy poprosić o wycenę usługi do wykonania, jesteśmy tutaj, aby pomóc. Zapewnimy kompleksową obsługę, wspierając każdy etap pozyskiwania talentów, od wstępnego przyciągania talentów, poprzez selekcję i wdrażanie.Możesz zamieścić swoje zapytanie tutaj Aby znaleźć odpowiedniego producenta lub dostawcę dla swojego produktu, sprzętu i usługi, odwiedź ten link Zaufany komercyjny

Każda aplikacja jest wstępnie sprawdzana w celu oceny przydatności kandydata na konkretne stanowisko, na które prowadzimy rekrutację. Zobowiązujemy się do zachowania 100% zgodności. Przeprowadzamy kontrole historii zatrudnienia, kontrole referencji, przeprowadzamy rozszerzone kontrole DBS, zagraniczne kontrole policyjne (jeśli dotyczy) i wymagane obowiązkowe.

Nasza specjalistyczna wiedza i profesjonalna umiejętność dopasowywania kandydatów do wakatów pozwoliła nam zbudować ogromne zaufanie klientów. Daje nam to prawdziwą przewagę w odkrywaniu ukrytych “perełek”, a także kompetentnych specjalistów od wiedzy i informacji.

Oferujemy uczciwość i profesjonalizm oraz pełne informowanie klientów i kandydatów.

Upewnienie się, że proces obsługi jest prawidłowy, jest tak samo ważne jak wybór płyt, a zapoznanie się z tym procesem z wyprzedzeniem pomoże uniknąć kosztownych błędów.

Translate »