אנחנו מחברים כישרון גלובלי

שירות המורים

אנו מתאימים ומארגנים ראיונות פנים אל פנים עם מורים מכל העולם לדרישות ולמטרות הייחודיות של בית הספר, המכללה או האוניברסיטה שלך. כארגון בינלאומי, יש לנו תפקידי אספקה ​​יומיים גמישים, תפקידים קבועים במשרה מלאה וכל מה שביניהם.

תמיכה מלאה בתפקידך כמחנך עושה את כל ההבדל. ‘מורים מאושרים פירושם תלמידים שמחים וממוקדים’.

בין אם אתה ארגון שמעוניין לגייס עובדים, שיש לך פרויקט להסתיים או אדם השוקל את השלב הבא בקריירה שלך , אנחנו כאן כדי לעזור. “כל קשר חשוב”

אנחנו תמיד נהיה כנים ופתוחים איתך, כדי שתוכל לעשות בחירות מושכלות ולהיות מאושר בתפקידך.

ההצעה שלנו בונה שותפות משאבים אמיתית עם היתרונות העיקריים של חיסכון בזמן וכסף, הגדלת הגיוון והמיומנויות, הפחתת הטרחה ושמירה על המשכיות עסקית.

בין אם אתם מחפשים לפרסם משרה עם טווח שכר (למשל לפי שעה/יום/חודש/שנה) או לבקש הצעות מחיר לשירות שיבוצע, אנחנו כאן כדי לעזור. אנו נספק שירות מקצה לקצה, שיתמוך בכל שלב של רכישת הכישרונות, ממשיכה ראשונית של כישרונות דרך מיון והשתלבות.תוכל לפרסם כאן את בקשתך וכדי למצוא את היצרן או הספק המתאים למוצר, לציוד ולשירות שלך, תוכל לבקר בקישור הזה The Trusted Commercial

כל בקשה נבדקת מראש כדי להעריך את התאמתו של מועמד לתפקיד הספציפי אליו אנו מגייסים. אנו מחויבים לשמור על 100% תאימות. אנו עורכים בדיקות היסטוריית תעסוקה, בדיקות אסמכתא, מבצעים בדיקות DBS משופרות, בדיקות משטרתיות בחו”ל (אם רלוונטי) וחובה חובה.

המומחיות והיכולת המקצועית שלנו להתאים בין מועמדים למשרות פנויות בנתה מידה עצומה של אמון בלקוחות. זה נותן לנו יתרון אמיתי בגילוי ה”פנינים” הנסתרות כמו גם את אנשי הידע והמידע המוכשרים.

אנו מציעים יושרה ומקצועיות ומעדכנים לקוחות ומועמדים באופן מלא.

הקפדה על ביצוע נכון של תהליך השירות חשובה לא פחות מבחירת הלוחות, והיכרות עם התהליך מבעוד מועד תעזור לכם להימנע מכל טעויות יקרות.

Translate »