אנחנו מחברים כישרון גלובלי

שירות אירוח

גיוס עובדים בענף האירוח דורש גישה מותאמת אישית. הצוות שלנו לוקח את הזמן להבין את העסק שלך ובדיוק מה אתה מחפש, לפני שהוא שולח רשימה קצרה של מועמדים התואמים את ערכי החברה שלך ואת ההתאמה המקצועית. אנו מוצאים צוות אירוח המתאים לערכי הליבה של הממסד שלך. בין אם אתה ארגון שמחפש לספק, לגייס, יש פרויקט להסתיים, או אדם השוקל את השלב הבא בקריירה שלך . אנו מחברים אנשי מקצוע ברחבי העולם. “כל קשר חשוב”

.

אנו מושכים את הכישרונות הטובים ביותר עם שילוב של שיטות מקורות מסורתיות וחדשניות, מתוך הכרה בחשיבות השקעת הפרסום שלנו כדי להבטיח שנגיע למועמדים שהמתחרים שלנו עשויים שלא.

זה מבטיח שנוכל למשוך עובדים פעילים ופסיביים כאחד, בעלי המומחיות והכישורים המתאימים לתפקידך.

בין אם אתם מחפשים לפרסם משרה עם טווח שכר (למשל לפי שעה/יום/חודש/שנה) או לבקש הצעות מחיר לשירות שיבוצע, אנחנו כאן כדי לעזור. אנו נספק שירות מקצה לקצה, ונתמוך בכל שלב של רכישת הכישרונות, ממשיכה ראשונית של כישרונות דרך מיון וכניסה למטוס. אתה יכול לפרסם את בקשתך כאן וכדי לרשום את הארגון שלך כספק או כדי למצוא את היצרן, הספק המתאים עבור המוצר, הציוד והשירות שלך, תוכל לבקר בקישור הזה The Trusted Commercial

כל בקשה נבדקת מראש כדי להעריך את התאמתו של מועמד לתפקיד הספציפי אליו אנו מגייסים. אנו מחויבים לשמור על 100% תאימות. אנו עורכים בדיקות היסטוריית תעסוקה, בדיקות אסמכתא, מבצעים בדיקות DBS משופרות, בדיקות משטרתיות בחו”ל (אם רלוונטי) וחובה חובה.

המומחיות והיכולת המקצועית שלנו להתאים בין מועמדים למשרות פנויות בנתה מידה עצומה של אמון בלקוחות. זה נותן לנו יתרון אמיתי בגילוי ה”פנינים” הנסתרות כמו גם את אנשי הידע והמידע המוכשרים.

אנו מציעים יושרה ומקצועיות ומעדכנים לקוחות ומועמדים באופן מלא.

הקפדה על ביצוע נכון של תהליך השירות חשובה לא פחות מבחירת הלוחות, והיכרות עם התהליך מבעוד מועד תעזור לכם להימנע מכל טעויות יקרות.

Translate »