אנחנו מחברים כישרון גלובלי

עבודה עם מוגבלות

מוגבלות מוגדרת כפגיעה פיזית או נפשית המשפיעה לרעה מהותית וארוכת טווח על יכולתו של האדם לבצע פעולות יומיומיות רגילות.

לנכה יש זכות לשוויון, הוגנות, כבוד והבנה במקום העבודה שלך

עובדים ומחפשי עבודה עם מוגבלות מוגנים על פי חוק מפני אפליה על פי חוק השוויון 2010.

בין אם אתה ארגון שמעוניין לגייס עובדים, או אדם השוקל את השלב הבא בקריירה שלך, אנחנו כאן כדי לעזור. אנו מתחברים לאנשי מקצוע נכים ברחבי העולם. מעסיקים יכולים למצוא מידע על גיוס וסיוע לנכים. “כל קשר חשוב”

אנו מאמינים שגיוס אנשים עם מוגבלות פירושו קבלת גיוון בברכה

בין אם אתם מחפשים לפרסם משרה עם טווח שכר (למשל לפי שעה/יום/חודש/שנה) או לבקש הצעות מחיר לשירות שיבוצע, אנחנו כאן כדי לעזור. אנו נספק שירות מקצה לקצה, שיתמוך בכל שלב של רכישת הכישרונות, ממשיכה ראשונית של כישרונות דרך מיון והשתלבות.תוכל לפרסם כאן את בקשתך וכדי למצוא את היצרן או הספק המתאים למוצר, לציוד ולשירות שלך, תוכל לבקר בקישור הזה The Trusted Commercial

כל בקשה נבדקת מראש כדי להעריך את התאמתו של מועמד לתפקיד הספציפי אליו אנו מגייסים. אנו מחויבים לשמור על 100% תאימות. אנו עורכים בדיקות היסטוריית תעסוקה, בדיקות אסמכתא, מבצעים בדיקות DBS משופרות, בדיקות משטרתיות בחו”ל (אם רלוונטי) וחובה חובה.

המומחיות והיכולת המקצועית שלנו להתאים בין מועמדים למשרות פנויות בנתה מידה עצומה של אמון בלקוחות. זה נותן לנו יתרון אמיתי בגילוי ה”פנינים” הנסתרות כמו גם את אנשי הידע והמידע המוכשרים.

אנו מציעים יושרה ומקצועיות ומעדכנים לקוחות ומועמדים באופן מלא.

הקפדה על ביצוע נכון של תהליך השירות חשובה לא פחות מבחירת הלוחות, והיכרות עם התהליך מבעוד מועד תעזור לכם להימנע מכל טעויות יקרות.

Translate »