אנחנו מחברים כישרון גלובלי

המגזר הציבורי – הממשלה

כל ארגון המנוהל על ידי הממשלה וממומן מכספי משלמי המסים יכול להיות מסווג כמגזר ציבורי. זה כולל מועצות מקומיות ולאומיות, בתי חולים ומרפאות NHS, שירותי חירום, בתי ספר ועוד הרבה יותר. בין אם אתה ארגון שמעוניין לגייס עובדים, או אדם השוקל את השלב הבא בקריירה שלך, אנחנו כאן כדי לעזור. אנו מתחברים לאנשי מקצוע ברחבי העולם. “כל קשר חשוב”

אנו מספקים את המומחיות והתמיכה הייעוץ הדרושים לך כדי להבטיח שהפרויקט שלך יועבר בהצלחה. צוות היועצים שלנו מכסה פורטפוליו מגוון של מערכי מיומנויות עסקיות, מה שמבטיח שאנו מוסיפים תובנות ומומחיות יקרות ערך שיסייעו לך להתקדם לעבר פתרון חיובי.

אנחנו יודעים שהעבודה המושלמת אומרת דברים שונים לאנשים שונים. מכיוון שאנו נלהבים מהקהילה שלנו ומהלקוחות שלנו, אנו מוודאים שמיקומים מתאימים באופן אישי וגם מקצועי, בין אם אתה חוזה או עושה את הצעד הבא בקריירה.

בין אם זו תוכנית טרנספורמציה בקנה מידה גדול או שאתה מחפש לפרסם משרה עם טווח שכר (למשל לפי שעה/יום/חודש/שנה), אנחנו כאן כדי לעזור. אנו נספק את המומחיות והתמיכה הייעוץ הדרושים לך כדי להבטיח שהפרויקט שלך יועבר בהצלחה. תוכל לפרסם כאן את בקשתך וכדי למצוא את היצרן או הספק המתאים למוצר, לציוד או לשירות שלך, תוכל לבקר בקישור הזה The Trusted Commercial

כל בקשה נבדקת מראש כדי להעריך את התאמתו של מועמד לתפקיד הספציפי אליו אנו מגייסים. אנו מחויבים לשמור על 100% תאימות. אנו עורכים בדיקות היסטוריית תעסוקה, בדיקות אסמכתא, מבצעים בדיקות DBS משופרות, בדיקות משטרתיות בחו”ל (אם רלוונטי) וחובה חובה.

המומחיות והיכולת המקצועית שלנו להתאים בין מועמדים למשרות פנויות בנתה מידה עצומה של אמון בלקוחות. זה נותן לנו יתרון אמיתי בגילוי ה”פנינים” הנסתרות כמו גם את אנשי הידע והמידע המוכשרים.

אנו מציעים יושרה ומקצועיות ומעדכנים לקוחות ומועמדים באופן מלא.

הקפדה על ביצוע נכון של תהליך השירות חשובה לא פחות מבחירת הלוחות, והיכרות עם התהליך מבעוד מועד תעזור לכם להימנע מכל טעויות יקרות.

Translate »