אנחנו מחברים כישרון ושוק גלובליים

לוגיסטיקה, הפצה &
שרשרת אספקה

לוגיסטיקת ייצור היא תהליך ארגון וניהול ההובלה והאחסון של חומרים ומוצרים מוגמרים בתוך מפעל ייצור . תהליך זה כולל פעילויות רבות, כמו העברת חומרי גלם לקווי ייצור, מוצרים מוגמרים למחסנים וסחורות ללקוחות. מטרת הלוגיסטיקה הייצור היא להבטיח זרימה מיטבית וחלקה של חומרים בין מאגר חומרי גלם בתהליך הייצור לאזור/מחסן הסחורה המוגמרת. לוגיסטיקת ייצור מקשרת בין לוגיסטיקת רכש ולוגיסטיקה הפצה. בין אם אתה ארגון שמעוניין לספק, לגייס, או אדם השוקל את השלב הבא בקריירה שלך , אנחנו כאן כדי לעזור. אנו מחברים בין עסקי לוגיסטיקה, הפצה ושרשרת אספקה ​​עם שווקים גלובליים ועובדים מקצועיים. “כל קשר חשוב”

אנחנו שותפים מהימנים ומספקים פתרונות גיוס מותאמים למקסום מעורבות מועמדים בשוק תחרותי עז. אנו מעריכים את שינוי החיים של אנשים באמצעות יצירת הזדמנות למיצוי הפוטנציאל, ומבטיחים גישה כנה וייעוצית המזהה את הכישרון הטוב ביותר עבור הלקוחות שלנו ומספקת למועמדים הדרכה, ייעוץ ותמיכה.

האנשים שלנו הם מומחים בתעשייה. אנו מסייעים לחברות לוגיסטיקה בייצור לפתח אסטרטגיות לקידום צמיחה ויצירת ערך בסביבה לא ודאית והפכפכה.

אנו מציעים יושרה ומקצועיות ומעדכנים לקוחות ומועמדים באופן מלא.

בין אם אתם מחפשים לפרסם משרה עם טווח שכר (למשל לפי שעה/יום/חודש/שנה) או לבקש הצעות מחיר לשירות שיבוצע, אנחנו כאן כדי לעזור. אנו נספק שירות מקצה לקצה, ונתמוך בכל שלב של רכישת הכישרונות, ממשיכה ראשונית של כישרונות דרך מיון וכניסה למטוס. אתה יכול לפרסם את בקשתך כאן וכדי לרשום את הארגון שלך כספק או כדי למצוא את היצרן, הספק המתאים עבור המוצר, הציוד והשירות שלך, תוכל לבקר בקישור הזה The Trusted Commercial

Translate »