אנחנו מחברים כישרון גלובלי

המגזר המשפטי

בהסתכלות אל האופק ואל אתגר הגיוון העומד בפני מקצוע עריכת הדין, אנו גאים במיוחד להכריז על השקת החברה שלנו, The Trusted Service, כאשר אנו מחפשים להשפיע, לעצב ולהגדיר את עתיד הגיוון במשפט.

בין אם אתה חברה המחפשת גיוס, או אדם השוקל את השלב הבא בקריירה שלך , אנחנו כאן כדי לעזור. אנו מתחברים לאנשי מקצוע ברחבי העולם. “כל קשר חשוב”

אנחנו יודעים שהעבודה המושלמת אומרת דברים שונים לאנשים שונים. מכיוון שאנו נלהבים מהקהילה שלנו ומהלקוחות שלנו, אנו מוודאים שמיקומים מתאימים באופן אישי וגם מקצועי, בין אם אתה חוזה או עושה את הצעד הבא בקריירה.

בין אם אתם מחפשים לפרסם משרה עם טווח שכר (למשל לפי שעה/יום/חודש/שנה) או לבקש הצעות מחיר לשירות שיבוצע, אנחנו כאן כדי לעזור. אנו נספק שירות מקצה לקצה, שיתמוך בכל שלב של רכישת הכישרונות, ממשיכה ראשונית של כישרונות דרך מיון והשתלבות.תוכל לפרסם כאן את בקשתך וכדי למצוא את היצרן או הספק המתאים למוצר, לציוד ולשירות שלך, תוכל לבקר בקישור הזה The Trusted Commercial

כל בקשה נבדקת מראש כדי להעריך את התאמתו של מועמד לתפקיד הספציפי אליו אנו מגייסים. אנו מחויבים לשמור על 100% תאימות. אנו עורכים בדיקות היסטוריית תעסוקה, בדיקות אסמכתא, מבצעים בדיקות DBS משופרות, בדיקות משטרתיות בחו”ל (אם רלוונטי) וחובה חובה.

המומחיות והיכולת המקצועית שלנו להתאים בין מועמדים למשרות פנויות בנתה מידה עצומה של אמון בלקוחות. זה נותן לנו יתרון אמיתי בגילוי ה”פנינים” הנסתרות כמו גם את אנשי הידע והמידע המוכשרים.

אנו מציעים יושרה ומקצועיות ומעדכנים לקוחות ומועמדים באופן מלא.

הקפדה על ביצוע נכון של תהליך השירות חשובה לא פחות מבחירת הלוחות, והיכרות עם התהליך מבעוד מועד תעזור לכם להימנע מכל טעויות יקרות.

Translate »