אנחנו מחברים כישרון גלובלי

בריאות

בין אם אתה ארגון שמעוניין לגייס עובדים, או אדם השוקל את השלב הבא בקריירה שלך , אנחנו כאן כדי לעזור. אנו מתחברים לאנשי מקצוע בתחום הבריאות ברחבי העולם, ומחברים אותם עם ארגוני הבריאות הזקוקים להם, המחברים אותם עם המטופלים שלהם על מנת לספק טיפול מעולה לחולים. “כל קשר חשוב”

האנשים שלנו הם מומחים בתעשייה, המספקים פתרונות כוח אדם ל-NHS ולספקי שירותי בריאות פרטיים, כולל רופאים, רוקחים, אחיות, אנשי מקצוע בתחום הבריאות, וצוותי מדעי הבריאות ואחרים.

אנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר לספק את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של טיפול בחולים היא להבטיח שאנשי מקצועות הבריאות המוכשרים והאכפתיים שלנו יהיו מאושרים ונתמכים היטב, ולכן אנו שמים את האנשים במרכז כל מה שאנו עושים – עבורנו זה אישי.

בין אם אתם מחפשים לפרסם משרה עם טווח שכר (למשל לפי שעה/יום/חודש/שנה) או לבקש הצעות מחיר לשירות שיבוצע, אנחנו כאן כדי לעזור. אנו נספק שירות מקצה לקצה, שיתמוך בכל שלב של רכישת הכישרונות, ממשיכה ראשונית של כישרונות דרך מיון והשתלבות.תוכל לפרסם כאן את בקשתך וכדי למצוא את היצרן או הספק המתאים למוצר, לציוד ולשירות שלך, תוכל לבקר בקישור הזה The Trusted Commercial

כל בקשה נבדקת מראש כדי להעריך את התאמתו של מועמד לתפקיד הספציפי אליו אנו מגייסים. אנו מחויבים לשמור על 100% תאימות. אנו עורכים בדיקות היסטוריית תעסוקה, בדיקות אסמכתא, מבצעים בדיקות DBS משופרות, בדיקות משטרתיות בחו”ל (אם רלוונטי) וחובה חובה.

המומחיות והיכולת המקצועית שלנו להתאים בין מועמדים למשרות פנויות בנתה מידה עצומה של אמון בלקוחות. זה נותן לנו יתרון אמיתי בגילוי ה”פנינים” הנסתרות כמו גם את אנשי הידע והמידע המוכשרים.

אנו מציעים יושרה ומקצועיות ומעדכנים לקוחות ומועמדים באופן מלא.

הקפדה על ביצוע נכון של תהליך השירות חשובה לא פחות מבחירת הלוחות, והיכרות עם התהליך מבעוד מועד תעזור לכם להימנע מכל טעויות יקרות.

Translate »