אנחנו מחברים כישרון גלובלי

בעלי מקצוע / בנייה והנדסה

המומחיות שלנו כוללת שירותי בנייה, הנדסה, מכונות וחשמל, שירותי סוחרים ופיתוח מגורים. אנחנו אחת הרשתות העולמיות הגדולות ביותר של כישרונות טכניים, עם נוכחות מדהימה בכל לוחות הדרושים והמדיה החברתית כאחד, אנחנו מסוגלים לספק במהירות מבלי להתפשר על איכות מעולה. בין אם אתה ארגון שמחפש לספק, לגייס, יש פרויקט להסתיים, או אדם השוקל את השלב הבא בקריירה שלך , אנחנו כאן כדי לעזור . אנו עובדים בכל התעשיות, עם עסקים כמו סוחרים, בנייה והנדסה. אנו מחברים אנשי מקצוע ברחבי העולם. “כל קשר חשוב”

אנו מספקים את המומחיות והתמיכה הייעוץ הדרושים לך כדי להבטיח שהפרויקט שלך יועבר בהצלחה.

אנו עובדים עם לקוחות כדי להתמודד עם האתגרים שכולנו מתמודדים איתם ביחד; יעדי גיוון, מחסור במיומנויות, חדשנות, קיימות ואחריות חברתית תאגידית באמצעות פתרון הגיוס הממוקד שלנו ‘בנה קריירה’.

בין אם אתם מחפשים לפרסם משרה עם טווח שכר (למשל לפי שעה/יום/חודש/שנה) או לבקש הצעות מחיר לשירות שיבוצע, אנחנו כאן כדי לעזור. אנו נספק שירות מקצה לקצה, שיתמוך בכל שלב של רכישת הכישרונות, ממשיכה ראשונית של כישרונות דרך מיון והשתלבות.תוכל לפרסם כאן את בקשתך וכדי למצוא את היצרן או הספק המתאים למוצר, לציוד ולשירות שלך, תוכל לבקר בקישור הזה The Trusted Commercial

כל בקשה נבדקת מראש כדי להעריך את התאמתו של מועמד לתפקיד הספציפי אליו אנו מגייסים. אנו מחויבים לשמור על 100% תאימות. אנו עורכים בדיקות היסטוריית תעסוקה, בדיקות אסמכתא, מבצעים בדיקות DBS משופרות, בדיקות משטרתיות בחו”ל (אם רלוונטי) וחובה חובה.

המומחיות והיכולת המקצועית שלנו להתאים בין מועמדים למשרות פנויות בנתה מידה עצומה של אמון בלקוחות. זה נותן לנו יתרון אמיתי בגילוי ה”פנינים” הנסתרות כמו גם את אנשי הידע והמידע המוכשרים.

אנו מציעים יושרה ומקצועיות ומעדכנים לקוחות ומועמדים באופן מלא.

הקפדה על ביצוע נכון של תהליך השירות חשובה לא פחות מבחירת הלוחות, והיכרות עם התהליך מבעוד מועד תעזור לכם להימנע מכל טעויות יקרות.

Translate »